Enpara EFT sorunu yaşayan kullanıcılar, sosyal medya üzerinden “Enpara EFT işlemleri yapılamıyor” “Enpara EFT sorunu” gibi konularla ilgili yorumlar yapmaya başladı. QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının dijital kanallar üzerinden karşılanması amacıyla kurulan bireysel bankacılık uygulaması Enpara.com, EFT problemi ile gündemde! Sosyal medya platformlarındaki kullanıcılar, bir süredir EFT işlemi yapamadıkları yönünde geri bildirimler paylaştı.

Problemin sebebine ilişkin henüz net bir cevap yok. Ancak şirket, Twitter kullanıcılarının kendilerine yönelttiği Enpara EFT problemi ile ilgili soruları cevaplandırdı. İşte şirketten gelen ilk açıklama…

Enpara: Teknik bir sorun yaşıyoruz

Twitter’dan müşterilerinin kendilerine yönelttiği sorulara cevap veren Enpara, problemlerin teknik bir sorundan kaynaklandığını ve ilgili ekiplerin şu anda problemi gidermek için çalışmaya devam ettiklerini açıkladı. Şirkete gelen geri bildirimler arasında, müşterilerin uzun saatler boyunca EFT yapılmasını bekledikleri gibi ifadeler yer alıyordu. Sosyal medyada banka kullanıcıları Enpara EFT sorunu yaşadıklarını dile getirdi. Enpara ise Enpara.com resmi sosyal medya hesabından “Kısa süreli teknik bir sorun yaşıyoruz, en hızlı şekilde gidereceğiz” açıklaması yaptı.

 

Şu anda Enpara EFT işlemi problemiyle alakalı gelen açıklamaların tamamı; problemin ilgili ekipler tarafından incelendiği yönünde. Sorunun ne olduğu ise şimdilik bilinmiyor. Problem giderildiğinde, Enpara’dan gelen açıklamayla beraber sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Share.