Dijital içerik platformu Exxen’in spor paketleri kullanıma açıldı. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını yayınlayacak Exxen’in abonelik ücreti ne kadar?

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin ülkemizdeki yayın haklarını elinde bulunduran Exxen’de maçlar önümüzdeki hafta başlıyor. Exxen’in spor paketinin abonelik ücretleri belli oldu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak spor paketini duyurdu. İşte Exxen Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi paketi ücreti…

Exxen, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının yayıncısı olmasıyla büyük ses getirmişti. Acun Ilıcalı’nın kurucusu ve sahibi olduğu dijital platformda normal reklamlı üyelik ücreti 9,90 TL iken, bunun Avrupa maçları ile spor paketine nasıl yansıyacağı merak ediliyordu.

Exxen’in spor paketi duyurusu Twitter üzerinden ve site üzerinden yapıldı. Buna göre, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave 24,90 TL ile edinilebilecek. Böylece Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.

Aynı paket reklamsız olarak ise toplamda 44.80 TL olacak. Exxen spor paketi, 12 aylık taksit ile ayda 34,80 TL’ye sunuluyor. Reklamsız paketin ücreti ise 44,80 TL olarak belirlenmiş. Bu paketleri aylık olarak almak isterseniz 49,80 TL ve 59,80 TL ödemeniz gerekecek.

Acun Ilıcalı, Şampiyonlar Ligi paketlerinin 25 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıma sunulacağını ifade etmişti. Futbolsever 25 TL’ye Şampiyonlar Ligi maçı izlemenin heyecanına kapılmıştı fakat şu an en ucuz paket 34,80 TL’ye sunuluyor. Çünkü Exxen spor paketi için normal Exxen aboneliği de  almak gerekiyor. Bu nedenle en ucuz 34,80 TL’ye (Exxen 9,90 TL+24,90 TL Spor) izlenebiliyor.

Exxen yalnızca internet üzerinden yayın yapıyor. İnternet aboneliğiniz yoksa takımların Avrupa maçlarını seyredemeyeceksiniz.Maçlar, 2024 sonuna kadar Exxen’de yayınlanacak.

 

Share.