Krafton, PUBG NEW STATE 2050 yılındaki olayları ile doğrudan bağlantılı olan “Troi’nin Düşüşü” adlı Lore sinematik videosunu yayınlandı.

PUBG New State Playerunknown’s Battlegrounds’ın yaklaşan bir yan ürünü. Mikro ödemeler içeren oynaması ücretsiz oyun muhtemelen bu yıl içinde çıkacak ve şimdiden son derece popüler olacağını kanıtladı. En son 48 saniyelik fragmanın büyük ilgi görmesine şaşmamalı.

Fragmanda, tipik bir battle royale maçındaki gibi bir aksiyonu görüyoruz, oyuncu bir jetten atlıyor ve bir dizi çatışma ve araba kovalamacasından sonra nihayet oyunun diğer katılımcılarını mağlup ediyor. Bir dakikadan kısa süren klip, sinematik aksiyon, patlamalar ve yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla dolu.

Bu yeni video, 2050 yılındaki olaylar ile doğrudan bağlantılı olan lore bazlı “Troi’nin Düşüşü” isimli bir sinematik video. “Troi’nin Düşüşü” günümüzden 30 yıl sonrasında, PUBG Evreni merkezli kurgusal bir şehir olan Troi’nin çöküşünden altı saat öncesinde geçiyor. Videoyu izleyerek oyunun hemen öncesinde şehirde çatışan farklı gruplar hakkında bilgi edinebilecekler. Bahsi geçen video aşağıdan izleyebilirsiniz.

PUBG New State  Video

Oyun şu anda App Store ve Google Play üzerinden ön kayıt yapılabilir durumda. App Store’da yazana göre oyun 8 Ekim’de çıkışını yapacak. Ancak bunun net tarih olmadığını belirtelim, resmi onay gelene kadar oyunun ertelenme ihtimali bulunuyor. Aşağıdaki mağaza sayfalarından çıkışında ücretsiz oalcak oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz.

İzleyiciler, şehirdeki çatışan farklı gruplar hakkında bilgi edinecekler, Altın Maske’nin gizemlerini detaylıca inceleyecekler ve oyuncuların PUBG NEW STATE’te deneyimleyebilecekleri şehrin zarar görmüş bir savaş alanına nasıl dönüştüğünü öğrenecekler.

PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG NEW STATE, 2021’de Android ve iOS‘te oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. İkinci Alfa testini geçtiğimiz günlerde tamamlayan oyun, fütüristik dünyası ve ultra gerçekçi grafikleri ile klasik battle royale deneyimine farklı bir yorum getiriyor.

Yakın zamanda Google Play’de 32 milyon ön kaydı aşan NEW STATE hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. PUBG evreninde geçen ve Ice Nine Kills ile ortaklaşa üretilen müziklerin yer aldığı Lore sinematik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Forumumuzdan takip edebilir görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

forum.cihanonline.com

Share.