OnePlus Buds Pro tam kablosuz kulaklık modelinde aktif gürültü engelleme, kullanıcıya göre şarkıları optimize edebilme, uzun kullanım süresi gibi özellikleri mevcut.

OnePlus markasının üst seviyede iddialı olmayı amaçlayan yeni tam kablosuz kulaklık modeli  Buds Pro kısa süre içerisinde piyasaya çıkıyor.  Buds Pro rekabetçi özelliklerle geliyor.

OnePlus Buds Pro özellikleri ve fiyatı

 Buds Pro kulaklık modelinde en dikkat çekici kısım aktif gürültü engelleme olmuştu. 3 mikrofon ile 40 desibel seviyesine kadar sesi filtreleyebilen kulaklık istenirse 25 desibel seviyesine kadar inip dış sesleri de içeri alabiliyor. Ayrıca dış ortamı algılayarak gürültü seviyesini ayarlayabiliyor.

Rüzgâr etkisini kırmak için mekanik bir tasarım da entegre eden kulaklık OnePlus Audio ID ile kullanıcının hassas olduğu tınıları öğrenerek her şarkıyı optimize edebiliyor. Yine Dolby Atmos desteği de var.

Tek şarj ile ANC kapalı olarak 7 saate kadar kullanılabilen kulaklık, kutusu ile birlikte 31 saat daha ekstra kazanabiliyor. Kutu hızlı şarj ile 10 dakikalık şarjda 10 saat süreye ulaşabiliyor. Ayrıca kablosuz şarj desteği de mevcut.  Buds Pro modeli 150$ fiyat etiketi ile 1 Eylül tarihinde piyasada olacak.

Hibrit Aktif Gürültü Engelleme ile bir sessizlik vahasını deneyimleyin. 40dB’de en yüksek gürültü önleme özelliğine sahip Buds Pro, ortamdaki ses ortamınıza otomatik olarak1 uyum sağlar. En sevdiğiniz kafeye gidip gelirken, kendinizi en derin seslere bırakın. Sadece bir tutam Şeffaf Mod’dan uzak durun, evde müziğe odaklanabilir ve yoldayken farkında olabilirsiniz.

Share.