En çok araç satan üreticilerden biri olan Renault, rekabetçi fiyat listesi ile birçok modeli satışa sundu. İşte model model araç fiyatları.

 

Ülkemizde en çok araç satan üreticilerden biri olan Renault, 2021 yılında da rekabetçi fiyat listesi ile karşımıza çıkıyor. Ülkemizde yıllardır faaliyette olan üretici, bu yıl pek çok modeli bizlerle buluşturdu. Yeni bir sıfır otomobil almak son ÖTV indirimiyle daha mümkün hale gelmişti. Bu bağlamda, yeni araç satın almayı düşünenler için güncel fiyat listesini derledik

Tüm modellerle Renault fiyat listesi

Renault, 2021 yılında; Clio, Megane ve Taliant gibi modellerini öne çıkarıyor. Bunların dışında da modeller satışa sunulmuş durumda. Dilerseniz şimdi model model Renault araçların fiyatlarını inceleyelim.

Renault Clio fiyat listesi

Renault’nun en popüler araçlarından biri olan Clio, en ucuz sıfır otomobiller arasında. Giriş seviyesi bir hatchback olan Renault Clio ayrıca ülkemizde de en çok satan araçlar arasında. Joy, Touch ve Icon olmak üzere üç paket seçeneğine sahip aracın fiyatı 169.900 TL’den başlamakta. Diğer fiyatları ve detayları aşağıdan görebilirsiniz.

 

Taliant fiyat listesi

Taliant, son birkaç ayda daha çok konuşulmaya başlandı. Giriş seviyesi sedan pazarında sıkı bir rekabet varken Taliant da bu rekabetten geri kalmıyor. Joy ve Touch paket seçeneklerine sahip olan aracın fiyatı 181.900 TL’den başlamakta. Bir sedan olmasına rağmen Taliant iki paket seçeneğine sahip. Yine de iki seçeneğe rağmen motor seçenekleri geniş tutulmuş.

Twizy fiyat listesi

Bazıları için komik, bazıları için ise fütüristik bir araç olan Twizy pek satan bir model değil. Sebebi şüphesiz “farklı” olan tasarımı. Sıradışı bir tasarıma sahip olan Twizy aslında yalnız yaşayanlara hitap ediyor. Ancak fiyatı göz önünde bulundurulduğunda aynı listedeki Taliant’ı almak daha mantıklı gelebilir. Zira bu aracın fiyatı 191.900 TL ve başka bir paket seçeneği yok.

Renault Zoe fiyat listesi

Orta seviye oyuncusu olduğunu söyleyebileceğimiz Zoe, aranan hatchback modellerinden biri. Yine de Renault, potansiyeli büyük olabilen bu aracı tek paket ve motor seçeneğine mahkum etmeyi seçmiş. Aracın fiyatı 368.900 TL ve başka bir seçenek de bulunmuyor.

Captur fiyat listesi

Görünüşü ile güven veren Captur, orta seviye SUV kategorisinde iyi bir oyuncu. Aracın dinamik duruşu, 2021 model olduğunu belli ediyor. Özellikle alt kısımlarda siyah rengin hakkının verilmiş olması ortaya güzel bir tasarım çıkarmış. Toy, Touch ve Icon olmak üzere üç paket seçeneğine sahip olan Captur’un fiyatları 260.000 TL’den başlıyor.

Renault Megane Sedan fiyat listesi

Yollarda görmeye alışık olduğumuz Megane, Sedan gövdesiyle daha şık bir hâl almış. Taliant’a benzer bir tasarıma sahip olsa da yüksekliği daha kısa. Alıştığımız Megane felsefesinin sedan gövdeye yansıması olan Megane Sedan, paket ve motor seçenekleri açısından epey zengin. Joy, Touch ve Icon olmak üzere üç paket seçeneğine sahip olan araç, ihtiyacınıza uygun performansı sunacaktır.

Kadjar fiyat listesi

Orta seviye SUV etiketinin hakkını veren Kadjar, tek paket ve motor seçeneği ile detaylara fazla takılmayanlara hitap ediyor. Aracın fiyatı 428.900 TL ve başka bir fiyat seçeneği bulunmamakta.

Renault Talisman fiyat listesi

Üst seviye bir sedan olan Talisman, Renault tarafından yine tek paket seçeneğiyle yalnız bırakılmış. Listedeki diğer sedan’lara göre daha üst performansla birlikte daha fazla detay sunan Talisman’ın fiyatı 610.900 TL.

Share.